close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • STAŻE W AMBASADZIE

 •  

  W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące możliwości odbycia praktyki studenckiej w Ambasadzie RP w Brukseli informujemy, iż w celu odbycia praktyki należy spełniać kryteria, jakie określa na swojej stronie internetowej polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w zakładce „Zatrudnienie, praktyki, szkolenia", które znajdują się pod adresem: http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/praca_i_kariera/praktyki/praktyki__wolontariat_i_staz

   

  Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż co najmniej bardzo dobra znajomość języka francuskiego jest warunkiem niezbędnym do odbycia stażu.

   

  Osoby spełniające powyższe wymogi i zainteresowane odbyciem praktyki proszone są o przesłanie kompletu dokumentów na adres: bebruamb2@msz.gov.pl z zaznaczeniem terminu, w jakim osoba zainteresowana chciałaby odbyć praktykę.

   

  Informujemy, że staż może się odbywać w Wydziale Polityczno-Ekonomicznym, Wydziale Konsularnym lub Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady. Prosimy zaznaczyć w formularzu aplikacyjnym preferowaną komórkę.

   

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: