close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • POLSCY KORESPONDENCI W BELGII


  •  

     

    Baczyńska Gabriela (Reuters)
    e-mail: gabriela.baczynska@thomsonreuters.com

     

    Bawołek Dorota (Polsat)
    e-mail: dbawolek@polsat.com.pl

     

    Bielecki Tomasz (Gazeta Wyborcza)
    e-mail: bielecki@gazeta.pl

     

    Cosić Dominika (TVP Info)
    e-mail: dominikaco@interia.pl

     

    Kaleta Philip (Politico)
    e-mail: pkaleta@politico.eu

     

    Kiwnik-Pargana (Deutsche Welle)
    e-mail: jowitakiwnik@wp.pl

     

    Krukowska Ewa (Bloomberg)
    e-mail: ekrukowska@bloomberg.net

     

    Kuczkiewicz Jurek (Le Soir)
    e-mail: jurek@lesoir.be

     

    Nahajowski Dawid (TV Trwam)
    e-mail: dawid.nahajowski@gmail.com

     

    Orzechowski Marek (Freelancer)
    e-mail: marek.orzechowski@skynet.be

     

    Osiński Łukasz (PAP)
    e-mail: l.osinski@pap.pl

     

    Płomecka Beata (Polskie Radio)
    e-mail: beata.plomecka@polskieradio.pl

     

    Słojewska Anna (Rzeczpospolita)
    e-mail: anna.slojewska@skynet.be

     

    Sokołowski Maciej (TVN24)
    e-mail: m.sokolowski@tvn.pl

     

    Sopińska Joanna (MLEX)
    e-mail: joanna.sopinska@lexisnexis.com

     

    Strupczewski Jan (Reuters)
    e-mail: jan.strupczewski@thomsonreuters.com

     

    Strzępka Krzysztof (PAP)
    e-mail: k.strzepka@pap.pl

     

    Szymańska-Borginon Katarzyna (RMF)
    e-mail: borginon@gmail.com

     

    Walczak-Jarosz Magdalena (TVP i Xinhua News)
    e-mail: magdalena.xinhua@gmail.com

     

     

     
     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: